«ЛембергМіт» зриває громадський бюджет Кам’янка-Бузького району

23 березня цього року було укладено угоду про соціальне, економічне та культурне партнерство між Кам’янка-Бузькою районною радою та підприємством «ЛембергМіт».

Згідно з цією угодою, 500 тисяч гривень на фінансування соціальних проектів мала би надати районна рада, а 500 тисяч – підприємство. Проте коли настав час надавати кошти, «ЛембергМіт» відмовилося виконувати свої зобов’язання. 

Про це сьогодні, 24 жовтня, під час прес-конференції на тему «Аналізуємо виконання обласного бюджету. Чому важливо, щоб голови профільних комісій звітували? Дрогобич і Стрий – заручники перспективних планів. Громадський бюджет Кам’янка-Бузького району під зривом – у чому причина?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, розповіла заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради Наталія Мудрик

– Угода передбачала, що це підприємство візьме участь у фінансуванні соціального проекту «Громадський бюджет». Після того, як угода була підписана, громади почали активно пропонувати свої ідеї, – каже вона. 

Загалом на розгляд до районної ради надійшла 41 пропозиція. Переможців визначали за результатами електронного голосування. 

– Було оголошено 20 проектів-переможців «Громадського бюджету». Десять з них стосувалися освіти, інші – медицини, культури та соціального захисту, – розповідає Наталія Мудрик.  

І у вересні, коли би мала розпочатися реалізація цих малих проектів, підприємство «ЛембергМіт» відмовилося співфінансувати їх. 

– За цією угодою, якщо сторони не дійдуть згоди, то варто вирішувати все в судовому порядку, – каже заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради. 

Проте вона побоюється, що суд або затягне розгляд справи на кілька років, або ж не визнає вагомою підставою для виконання своїх зобов’язань обіцянки представника підприємства. 

У приватній розмові керівник підприємства «ЛембергМіт» заявив, що не бачить значущості цих проектів, – повідомила Наталія Мудрик.

Хоча, за її словами, серед пропозицій є й придбання медичного обладнання для лікарні чи фельдшерських пунктів, й – інструментів для музичної школи. 

Архіви