Львівський журналіст-розслідувач розповів про жучки “Експресу”

Журналіст-розслідувач Тарас Зозулінський каже, що його колишні керівники не хочуть віддавати речі, які допоможуть у розслідуванні справи про пристрій для отримання інформації, який він знайшов у своєму помешканні.

Про це Тарас Зозулінський сказав під час прес-конференції сьогодні.

Тарас Зозулінський розповів, що, попри всі коментарі з цього приводу, він вважає предмет, який знайшов у своїй квартирі, пристроєм для негласного отримання інформації.

Водночас, за словами журналіста, його колишні керівники Ігор Починок та Світлана Мартинець, перешкоджають розслідуванню справи про «жучок», знайдений у його домі.

«У розслідування кримінальної справи про втручання у професійну діяльність журналіста сьогодні така ситуація: у мене вилучили навіть замки від дверей, у мене вилучили цей рушник-рюкзак, однак жодної експертизи ані замків, ані рушника сьогодні не проведено. Правоохоронним органам відомо, що пристрій, який, на мою думку, призначений для незаконного отримання інформації, наскільки я це бачив, знаходиться у володінні Ігоря Починка. Інші докази незаконної діяльності стосовно журналіста (карта пам’яті, на яку був знятий цей пристрій, а також флешка, на яку були скинуті всі ці речі) знаходяться у володінні Світлани Мартинець. Що заважає правоохоронцям вилучити всі ті предмети, я не знаю», – сказав Тарас Зозулінський.

Він додав, що єдина дія правоохоронців у згаданій справі – «викликання на допити постраждалої людини, у якої знайшли підслуховуючий пристрій».

За словами журналіста-розслідувача, керівництво «Експресу» використало ситуацію із «жучком» для підвищення рейтингів газети, а потім звільнило його.

Крім того, Тарас Зозулінський зазначив, що протягом останніх кількох тижнів до нього дзвонять невідомі люди і наполегливо просять забрати із правоохоронних органів заяву, яку він написав стосовно Ігоря Починка, бо «скарга написана на дуже хорошу людину». Журналіст зазначив, що всі розмови закінчуються однаково: «Дивись, бо ми застосуємо заходи».

Архіви