Львівський апеляційний адміністративний суд у переддень виборів працюватиме цілодобово

«Від офіційного початку президентської кампанії встановлено графік чергування суддів Львівського апеляційного адміністративного суду. Скарги, що надходитимуть, розглядатиме той суддя, який є черговим. Це зроблено для того, щоб не було жодних причин звинуватити суд в тому, що голова визначає, хто буде розглядати ту чи іншу справу. Для об’єктивності судового процесу», – заявила 17 грудня головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського апеляційного адміністративного суду Ольга Давид під час засідання незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2010» «Як суди впливатимуть на результати президентських перегонів?»

О.Давид додала: "У переддень виборів ми будемо працювати цілодобово, оскільки усі судові рішення мають бути винесені за дві години до початку голосування. У день виборів ми не очікуємо великого надходження скарг до суду. Проте з наступного дня і до завершення виборчого процесу, тобто до оголошення результатів виборів ЦВК, далі буде чергування, суд розглядатиме усі справи у законом встановлений строк". Вона уточнила, що судові виборчі спори розглядаються у скорочені терміни – два дні.

О.Давид також додала, що судді Львівського апеляційного адміністративного суду готові працювати понаднормово, щоб усі справи розглянути вчасно, забезпечити право на вчасний судовий розгляд громадян, і відновити авторитет суду.

Архіви