Львівських чиновників звинуватили у шпигунстві

Чиновники Львівської міської ради чинять тиск на мешканців, котрі борються проти забудови Снопківського парку — заявила на прес-конференції Галина Янко, захисниця парку.

“Війна за парк триває близько п’яти місяців. Сьогодні змушена зробити офіційну заяву, що про мене та членів моєї сім’ї, про громадян, які проживають на вулицях поруч з Снопківським парком, збирають особисту інформацію.

Чиновники виконавчих органів Львівської міської ради дозволили собі прийти і фотографувати моє помешкання, де проживає двоє неповнолітніх дітей, а також територію поруч”, — зазначила пані Янко.

Таке свавілля, як зазначає Галина Янко, чиновники собі дозволили 3 березня. Спершу пані Янко думала, що події розгортаються лише довкола її сім’ї, проте, виявилось, що це стосується усіх захисників меж парків. “Пройшлись по усіх людях, які проживають на вулиці Кримській, адже там є одні з найактивніших захисників парку”, — заявила пані Янко.

Галина Янко наголошує, що їй невідомо, хто давав таку вказівку, з якою ціллю здійснювався збір приватної інформації. “Зараз готую звернення до усіх правоохоронних органів Львівської області, до керівника СБУ, до прокуратури у Львівській області, щоб перевірили факти, що існує тиск на мене та на громадян, які захищають парк.

Я звертаюсь до правоохоронних органів з проханням захистити мене, мою сім’ю та громадян- захисників парку, щодо яких збирають інформацію, від злочинних посягань посадовців Львівської міської ради, а також осіб, які причетні до забудови парку”, — офіційно заявила  Галина Янко.

Архіви