Львівська «Сильна Україна» розпочала кастинг кандидатів

У Львівській області сьогодні стартувало голосування за кандидатів народного праймерізу партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна». Із урахуванням результатів попередніх виборів будуть сформовані списки партії для участі у виборах до районних, міських та обласної ради.

Головне завдання партії на цьому етапі – виявити активних і перспективних політиків, які запропонують прогресивні моделі розвитку країни.

«У формуванні цих списків повинні взяти учать не тільки керівництво партії,  її рядові члени, а також мешканці міст та регіонів, для яких ця партія, буде працювати.  Таким чином, список «Сильної України» сформують самі виборці. Відкритість формування списків – принципова позиція лідера партії Сергія Тігіпка», – зазначив на прес-конференції у Прес-клубі голова ЛОО «Сильна Україна» Василь Барилюк.

У списку кандидатів, який затвердило бюро партії, – 10 активістів «Сильної України», за яких зможуть проголосувати як члени партії, так і безпартійні мешканці Львівщини. Члени партії голосують на сайті silnaukraiana.com і можуть вибрати трьох кандидатів із списку. Безпартійні можуть віддати свій голос за трьох кандидатів у пунктах голосування, які будуть розташовані на вулицях населених пунктів. 

«Хочу закликати львів’ян та мешканців області бути активними, тому що саме їх активність допоможе визначити людей, які будуть відстоювати їх права та точку зору у місцевих органах влади», – додав член бюро ЛОО «Сильна Україна» Андрій Кіт.

На основі голосування буде визначено рейтинг кожного кандидата від партії. Голосування триватиме до кінця серпня, а на початку вересня партія підіб’є підсумки. Результати будуть доступні на сайті партії www.silnaukraina.com. Участь у праймерізі візьмуть 1496 членів «Сильної України», серед яких українці визначать кращих із кращих.

Архіви