Львівська облрада часто працює вхолосту – депутат Грещук

Львівська обласна рада VI демократичного скликання дуже часто працювала поза межами своїх правових повноважень. Таким був головний акцент відео-звіту голови фракції Партії регіонів у Львівській обласній ради Ігоря Грещука, який відбувся сьогодні.

Депутат-регіонал зазначив, що він неодноразово звертався до генерального прокурора України та керівництва держави щодо окремих рішень, які приймала ЛОР, зокрема висловлення недовіри президентові чи міністерствам. Багато з них, за словами Ігоря Грещука, є такими, які не належать до компетенції обласних рад.

«Я веду до того, що дуже часто Львівська обласна рада працювала вхолосту. Тобто тратилось дуже багато часу на те, що не має правової сили. Таких рішень було багато. Я звертав увагу також і на недоцільність проведення позачергової сесії, яка відбулася 28 квітня і яка, я вважаю, була передумовою цих скандальних подій 9 травня у Львові. Це були суто провокативні рішення», – сказав Ігор Грещук.

Депутат ЛОР від Партії регіонів Василь Круць додав, що поведінка деяких депутатів під час сесійних засідань, а також «виривання мікрофонів» свідчать про те, що не всі депутати готуються до сесій і беруть участь у засіданнях комісії.

«Коли голова фракції чи комісії просить підтримати якесь питання, то члени комісії, які мали б попередньо вивчити це питання, починають наново його обговорювати та вносити якісь нові пропозиції. Це неконструктивна робота і варто врегулювати це питання, щоб не просиджувати в сесійній залі кілька днів», – сказав Василь Круць.

Що стосується діяльності ПР в соціально-економічній площині, то Ігор Грещук назвав лише діяльність своєї громадської приймальні, а також участь «регіоналів» у засіданнях депутатських комісій.

Архіви