Львів прийме близько 400 ріелторів з усього світу

У Львові запланували провести зустріч близько 400 ріелторів з понад 30 країн світу. Зустріч пройде у рамках XVI конгресу міжнародної асоціації фахівців з нерухомості CEREAN. Про це 10 лютого, під час прес-конференції у Львові повідомив президент ВГО «Асоціація фахівців з нерухомості України» Андрій Шульга.

Захід заплановано провести у Львові 7-9 жовтня, напередодні українського дня ріелтора. Львівська міська рада пообіцяли посприяти цьому проекту. За словами Шульги, для світових ріелторів Львів став цікавим передусім, як місто, що прийматиме «Євро-2012», а також місто, близьке до кордону з Східною Європою. Окрім того, це буде чудова нагода випробувати потуги Львова напередодні Єврочемпіонату.

Шульга переконаний, що Конгрес приверне увагу інвесторів до Західної України і дасть поштовх економіці. На конгресі очікують гостей з Польщі, Болгарії, Румунії, Греції Казахстану, а також інших країн. Також заявку на участь прийняв президент американської асоціації ріелторів.

Ріелтори зійшлися на тому, що криза болюче вдарила по ринку нерухомості в усіх країнах, але спільними зусиллями і обміном досвідом можна знайти шляхи виходу з ситуації.

Президент Центрального європейського об’єднання асоціацій фахівців з нерухомості (UCEREAN) Елі Монєва зазначила, що в Україні вже проходив Конгрес CEREAN у 2005 році у Києві і став доволі успішним.

Архіви