КВУ розпочало програму інформування населення – вебінари

По селах люди не розуміють системи обрання народних депутатів. Так само вони не розуміють, чому їм видаватимуть не один, а два бюлетені. Про це сьогодні, 9 жовтня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила виконавчий директор ЛОГО КВУ Оксана Дащаківська.

За її словами, це має бути ключовим напрямком роботи громадських організацій та політичних партій у плані просвіти виборця.

Комітет виборців України розпочав процес ознайомлення виборців із новими процедурами виборчого процесу.

Відтепер на сайті КВУ працюватиме онлайн-консультація.

За словами Оксани Дащаківської, оскільки згідно з виборчим законодавством на кожній дільниці будуть встановлені камери, які працюватимуть в режимі он-лайн, тому у кожному, навіть найвіддаленішому селі, буде доступ до Інтернету. Відтак, є можливість скористатися порадами експертів КВУ.

Також працюватиме багатоканальна «гаряча лінія» КВУ. Телефон  (044) 425-21-66, за ним  можна буде отримати консультацію юристів та фахівців із виборчого законодавства. Оксана Дащаківська додала, що така гаряча лінія буде корисною для членів ДВК та офіційних спостерігачів.

Окрім того, КВУ започаткував новинку – вебінари для виборців.

«Вебінари – це семінари, які розміщені в Інтернеті. Окрім того, в он-лайн режимі поставити запитання і отримати відповіді», – розповіла Дащаківська.

Архіви