КУН ініціюватиме відставку Садового

Львівський Конгрес українських націоналістів має намір розглянути питання про дострокове припинення повноважень мера Львова Андрія Садового. Про це сьогодні під час засідання Львівського прес-клубу повідомив депутат Львівської міської ради Іван Василишин.

За його словами, особисто він ініціюватиме розгляд цього питання, оскільки А.Садовий допустився системних порушень конституційних прав громадян міста Львова за роки свого правління. «Не поодинокі порушення, а системні. Іншого шляху не має, бо людина, якій доручили високу посаду, доручили управляти господаркою міста, повинна не лише не зловживати своїми службовим становищем, а також виконувати свою роботу і відповідати за неї. А Садовий думає, що він як Бог може робити що хоче і відповідальності ніякої не нести», – сказав Іван Василишин.

Відтак, якщо за місяць А. Садовий не наведе порядок принаймні у житлово-комунальній системі міста та не почне перераховувати мешканцям Львова кошти за незаконно встановлені тарифи, І.Василишин обіцяє ініціювати його дострокову відставку. «Якщо не буде системно опрацьована робота і не буде прийнято рішення про повернення людям грошей, то ми вимагатимемо відставки Садового. У мене є моральне право вимагати від нього максимального виконання тих обіцянок, які він давав і вимагати від нього відповідальності за ті порушення, які він вчинив», – сказав депутат.

Архіви