Криза в Україні досягла дна – Ляпіна

Народний депутат України від блоку НУНС Ксенія Ляпіна вважає, що економічна криза в Україні досягла свого дна, падіння економіки уповільнилось. Про це вона сказала на прес-конференції сьогодні.

За словами Ксенії Ляпіної, економічна криза в Україні досягла найбільшої точки падіння, проте невідомо наскільки цей період затягнеться і якою Україна буде після виходу з кризи.

Ключовим ресурсом української економіки Ксенія Ляпіна вважає зменшення регуляторних бар’єрів, які з’їдають 30% фінансових і часових ресурсів бізнесу.

«Всі говорять про економію адміністративних видатків, проте адміністративний апарат нарощується, навіть на місцевому рівні. Уряд намагається утримати існуючі бар’єри за допомогою бюрократії, десятки законодавчих ініціатив для покращення ситуації були поховані», – відзначила Ксенія Ляпіна.

Також Ксенія Ляпіна відзначила, що Україна почне виходити з кризи за умови реформи економічного сектору.

«Якщо провести якісні реформи, відмовитись від сировинних орієнтирів у промисловості, які є програшними з точки зору середньої і далекої перспективи, то рівень безробіття в Україні може досягти 20-25%. Але це нормально, у Великобританії, Німеччині та США безробіття росте, це свідчить про ефективні процеси, а у нас – тиша. Безробіття буде тимчасовим, потім люди зможуть переорієнтуватися і знайти себе в іншій галузі»,  – вважає Ксенія Ляпіна.

Архіви