Ковзанка на пл. Ринок приносить Львову лише по 14 грн за 1 квадрат щомісяця

Оренда одного квадратного метра ковзанки на центральній площі Ринок у центрі Львові коштує фірмі, яка влаштувавала цю атракцію, лише 14 грн за 1 квадрат щомісяця.

Такий розрахунок випливає з цифр, які у відповідь на запит Львівського прес-клубу надав департамент економічної політики Львівської міськради.

«Відповідно до умов зазначеного вище проекту договору, розмір орендної плати за місць становитиме 14 145,52 тис грн»,- сказано у відповіді. Отже, якщо площа ковзанки – 990 квадратних метрів, то оренда одного квадратного метра за місяць не перевищуватиме 14 грн.

Тоді як базова вартість оренди одного квадратного метра землі у Львові, за інформацією місцевих підприємців, складає 470 гривень. Львів поділений на 75 зон, в кожній з яких своя вартість оренди залежно від коефіцієнту до базової ставки. Відтак, на окремих територіях підприємці змушені платити від 1,5 до 2 тис. грн за квадратний метр.

Підстава, на якій виконавчий комітет Львівської міської ради безальтернативно погодив ТзОВ «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи» (ВІКОС) влаштування сезонної льодової ковзанки на північній стороні пл. Ринок з 1 листопада 2013 до 15 березня 2014 року, – це звернення самої комерційної структури, пояснили у відповіді Львівському прес-клубу.
Причому, рішення про надання ВІКОСу найдорожчої площі у Львові за символічну ціну виконком приймає вже впродовж 8 років. За цей час тарифи на оренду міської території є незмінними, зросли лише ціни для львів’ян на користування ковзанкою і збільшилася кількість ковзанярів.

Нагадаємо, що вперше ковзанка на площі Ринок у Львові запрацювала у 2006 році. Цьогоріч її відкрили 21 листопада. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради. Порівнянно з минулим роком, тут облаштували більше хатинок для гардеробу та прокату ковзанів.Ковзанка працює щодня з 10:00 до 22:00 год і діятиме до 15 березня 2014 року.

Прес-служба також інформує, що ще одна льодова арена у Львові функціонує на вул. Горбачевського. Її також облаштувало товариство з обмеженою відповідальністю “Науково-виробнича фірма “Відкриті комп’ютерні системи“ (ВІКОС), якому міськвиконком з 16.03.2009 продовжив на 10 років термін оренди земельної ділянки площею 4,0672 га на вул.І.Горбачевського, 24 для обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу “Медик“ за рахунок земель рекреації за функцією використання – землі громадського призначення.

Архіви