Костюк вчинив службове підроблення, – Сендак

Голова Львівської ОДА Михайло Костюк вчинив службове підроблення – сфальсифікував документи.

Про це 18 жовтня на прес-конференції заявив кандидат у народні депутати в 121 виборчому окрузі, голова Дрогобицької РДА Михайло Сендак.

Як повідомив Сендак, у перші дні після призначення на посаду голови Львівської ОДА, а саме у грудні 2011 року, Костюк зібрав усіх голів РДА і дав їм вказівку написати заяви на звільнення, не вказуючи дати. «Такі заяви ми залишили в Костюка на столі», – заявив Сендак.

Кандидат повідомив, що декілька днів тому копії його заяви на звільнення з посади голови Дрогобицької РДА з датою 1 серпня 2012 року були розіслані головам сільських рад району, директорам шкіл, будинків просвіти, службовцям СЕС тощо.

«Костюк – фальсифікатор. Це службове підроблення. Він собі дозволив фальсифікувати документи. Ця заява була написана у грудні без дати, чому вони пишуть 1 серпня, що я звільнений. Це підробка, я дати не ставив», – заявив Сендак.

Він повідомив, що має намір написати заяву на ім’я прокурора Львівської області з проханням розслідувати цю фальсифікацію.

Кандидат зазначив, що наразі перебуває у відпустці, у зв’язку з проведенням виборчої кампанії. «Вийду з відпустки, тоді з’ясовуватиму, чи я працюватиму», – зазначив Сендак.

«Мене приймав на роботу не Костюк, а Президент Віктор Федорович Янукович. Тому він повинен мене звільняти», – підкреслив Сендак.

Архіви