«Корпорація КРТ» подає до суду на газету «Експрес»

«Корпорація Колійно-ремонтні технології» подає до суду на головного редактора газети «Експрес» Ігоря Починка та ТОВ «Фонд «Свобода слова» для захисту своєї ділової репутації. Причиною судового позову стала публікація під назвою «Як «відмити» мільярд». Про це 28 травня повідомила на прес-конференції віце-президент «Корпорації КРТ» Світлана Козинець.

У копії позовної заяви, яку представники «Корпорації КРТ» надали журналістам, йдеться про те, що подана Ігорем Починком у статті інформація «є негативною та такою, що принижує ділову репутацію ТОВ «Корпорація колійні ремонтні технології», а відповідачі перевищили межі допустимої критики та порушили особисті немайнові права позивача…».

«Публікація скерована на руйнування нашої репутації», – наголосила Світлана Козинець і додала, що стаття містить «емоційні і абсолютно необґрунтовані висновки», натомість там бракує коментаря «іншої сторони» тобто представників «Корпорації КРТ».

«Цей судовий позов не є тиском на Починка, на журналістів видання. Ми скористалися своїм правом захистити нашу репутацію», – сказала С. Козинкевич.

Адвокат Сергій Матвіїв наголосив, що у статті автор посилається на «поверхневі» результати перевірки підприємства, закидаючи йому «безтоварність операцій», натомість повторна перевірка, стверджує адвокат, довела безпідставність таких звинувачень.

«Є чітка доказова база… Щоб говорити про фіктивність, треба мати чіткі підстави», – наголосив Сергій Матвіїв.

Натомість головний редактор «Експресу» Ігор Починок заперечує цю інформацію. Він наголошує, що «усi факти, що викладенi в новому резонансному розслiдуваннi газети «Експрес» – бездоганно достовірні». Про це він сказав, коментуючи інформацію, озвучену Світланою Козинець на сьогоднішній прес-конференції.

«Ми не використовуємо у своїй роботi неперевiрених матерiалiв. Публiкацiю матерiалiв журналiстського розслiдування буде продовжено, i незабаром усi зрозумiють, чому так нервуються деякi люди. Позов до суду – це димова завiса, спосiб вiдвернути увагу вiд головного. Мовляв, ми подаємо до суду, i це вже має означати, що газета помилилася. Скажу коротко: вже сiм разiв власники КРТ пробували використати цю технологiю. Усi сiм судiв, включно з найвищими iнстанцiями, вони програли», – сказав Ігор Починок.

Архіви