«Коефіцієнт ефективності» депутата має більше критеріїв

Лист депутата Львівської обласної ради Олександра Ганущина до Львівського прес-клубу

У середу, 28 січня 2013 року, на сайті Львівського прес-клубу опубліковано інформацію «27 працьовитих депутатів у Львівській облраді», в якій зазначено, що мною як депутатом Львівської обласної ради протягом 2012 року подано 129 звернень.

Вважаю абсолютно позитивним кроком проведення таких заходів з обговореннями експертами проблем у місцевому самоврядуванні. Щиро вдячний за високу оцінку моїх скромних зусиль з виконання депутатських повноважень в частині звернень.

Водночас хочу зазначити, що у 2012 році мною було підготовлено та подано відповідно до Регламенту Львівської обласної ради 344 звернення, а не 129, як подано у згаданій вище інформації. Реєстр моїх звернень за 2012 рік в електронній формі додаю.

Вважаю також за доцільне повідомити Вас про те, що механізм оцінювання депутатського «коефіцієнту ефективності» мав би бути суттєво доопрацьований. Зокрема, вартувало б додати до кількісних факторів оцінювання такі показники, як кількість депутатських запитів, кількість ініційованих проектів рішень депутатом чи депутатською фракцією, кількість виступів на початку пленарного засідання, кількість виступів в обговоренні, кількість запропонованих правок  до проектів рішень ради, кількість запропонованих правок до рішень ради та проголосованих сесією.

Окрім цього, добре було б оцінити кількісними показниками позасесійну роботу депутата, а саме участь у роботі комісій, кількість проведених прийомів громадян, робочих зустрічей на виборчому окрузі тощо. З цього приводу найближчим часом мною буде скерована моя позиція і на розгляд Львівської обласної ради

Я як депутат обласної ради відкритий до співпраці із засобами масової інформації, тому всім, кого цікавить моя робота у Львівській обласній, раді подаю контактну інформацію про себе: e-mail: [email protected], тел. 098 784 92 60. https://www.facebook.com/ganushchyn.  

З повагою, Олександр Ганущин.

Архіви