Книгу “Мова і нація” роздадуть по школах

Шосте перевидання книги Ярослава Радевича-Винницького та Михайла Іванишина “Мова і нація” розповсюджуватимуть по розмаїтих закладах соціальної сфери, зокрема, по школах та бібліотеках. Про це сьогодні на прес-конференції сказав видавець книги, кандидат в народні депутати Ігор Васюник.

За його словами, це видання є наступним етапом акції “Нас єднає мова”, ініціатором котрої став І.Васюник влітку цього року. І.Васюник наголосив, що це вкрай важливе видання, на якому мають і будуть виховувати наступні молоді покоління українців.

Також він зазначив, що акція “Нас єднає мова” триватиме до повного скасування “язикового” закону. За словами І.Васюника, вже є пропозиції провести подібні акції у східних областях України, зокрема, в Одесі.

Також І.Васюник наголосив, що не припиняє займатися видавництвом — незабаром побачать світ книги про підпільну церкву та дітям про Україну. Також він вважає за необхідне підтримувати спеціалізовані видання, зокрема, випуск термінологічних словників з різних галузей — техніки, економіки та медицини, бо саме їх найбільше бракує для вищої школи.

Архіви