Християнські європейські цінності треба захищати від антиродинного тоталітаризму – міжнародні експерти

Ідеологія підтримки гомосексуалізму, одностатевих «шлюбів» і абортів у країнах ЄС сьогодні насаджується тоталітарними методами з порушенням прав людини. Україні слід серйозно ставитися до цієї небезпеки в процесі євроінтеграції, – таку думку висловили міжнародні експерти під час прес -конференції.

У прес-конференції взяли участь Лука Волонте – почесний президент політичної групи Європейської народної партії (EPP) у Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) та Павло Парфентьєв – посол Всесвітнього конгресу сімей до європейських структур.

«У полоні ілюзії перебувають ті, хто думає, що їх країна та їх нація ніколи не потраплять під тиск гомосексуальних лобі, і що в їхніх країнах ніколи не запровадять гомосексуальні «шлюби», – зазначив Лука Волонте. – Ця ілюзія – помилкова і небезпечна. Вона показує незнання реальних небезпек сьогодення і глибоке нерозуміння особливостей тоталітарної гендерної ідеології».

«Йдеться про наступ нового тоталітаризму, проти якого необхідно спільно боротися представникам здорових політичних і громадських сил різних країн», – підкреслив Лука Волонте.

«Сьогодні такі руйнівні для сім’ї та суспільства явища, як пропаганда гомосексуалізму та сексуальної розбещеності, легалізація так званих гомосексуальних «шлюбів», передання дітей на усиновлення одностатевим парам перетворюються на войовничу ідеологію, згода з якою стає обов’язковою, а незгідних жорстко переслідують за всіма канонами тоталітаризму», – зауважив Павло Парфентьєв.

Експерти попереджають, що першим кроком до запровадження гомосексуального тоталітаризму в будь-якій країні є нормативне закріплення толерантності до сексуальних меншин. Це питання – на порядку денному в Україні, оскільки Угода про Асоціацію з ЄС включає в себе так звані «антидискримінаційні» норми. Перш за все, мова йде про гомосексуальну Директиву 2000/78/ЄС в Додатку XXXIX до Угоди. В разі підписання Угоди про Асоціацію в її поточній редакції Україна неминуче зіткнеться з серйозною небезпекою гомосексуалізації суспільства, вважають експерти.

Для довідки:

·         Лука Волонте (Італія) – почесний президент політичної групи Європейської народної партії (EPP) у Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), президент групи EPP в ПАРЄ у 2009-2013 рр, Депутат Палати Депутатів Італії в 1996-2013 рр., генеральний директор Фонду Novae Terrae (європейська організація, діяльність якої спрямована на захист сім’ї, життя і християнських цінностей)

·         Павло Парфентьєв (Росія) – посол Всесвітнього конгресу сімей до європейських структур, радник Всесвітнього конгресу сімей з міжнародного права і прав людини.

Архіви