Хміль впевнений у перемозі на виборах

Кандидат від об’єднаної опозиції в одномандатному виборчому окрузі №115 Михайло Хміль на прес-конференції-бліц-дебатах у Прес-клубі 20 серпня висловив переконання в тому, що переможе на виборах.

Коментуючи показники соціологічних опитувань, згідно з якими він не є фаворитом на своєму окрузі, Михайло Хміль наголосив: «Це – чергова маніпуляція. Рейтинг впізнаваності тележурналіста – це не рейтинг довіри. І я впевнений, що виборці доведуть це 28 жовтня».

Щодо конкуренції на окрузі з Дмитром Добродомовим, який представляє партію УДАР, Михайло Хміль зазначив, що в Сихівському районі, без сумніву, є дуже багато прихильників боксу і Віталія Кличка, однак є ще більше людей, які вболівають за Юлію Тимошенко і бажають її якнайшвидшого звільнення.

Окрім того, кандидат від об’єднаної опозиції запевнив, що його виборча кампанія «вкладеться в невеликі гроші».

Відповідаючи на запитання щодо передвиборчих обіцянок, які він виконав як депутат Львівської міської ради від «Фронту Змін», Михайло Хміль сказав, що виконати вдалося далеко не всі обіцянки у зв’язку з тим, що каденція не завершена, а деякі питання вирішуються не за один день і навіть не за один рік.

Врешті, Михайло Хміль повідомив, що його довіреними особами на цих парламентських виборах є Іван Рудницький, Любомир Бокало, Ярослав Музичко і Степан Кубів.

Архіви