Кандидат у 118 окрузі викликає на дебати Юрія Михальчишина

Кандидат у депутати по 118 виборчому окрузі у Львові Дмитро Снєгирьов продовжує наполягати на телевізійних дебатах з іншим кандидатом по цьому ж округу, представником ВО «Свобода» Юрієм Михальчишином. Про це Снєгирьов заявив сьогодні, 8 жовтня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі.

Снєгирьов спростував звинувачення з боку Юрія Михальчишина у застосуванні щодо нього так званого чорного піару, які пролунали в ефірі одного з львівських телеканалів. 

Кандидат у депутати запевнив, що тексти, які друкує у газеті «Наша Батьківщина», підписує власними прізвищем, відповідає за свої слова, має договір, підписаний з виданням. Оплата за публікації, каже він, здійснюється з виборчого фонду кандидата.

Натомість Дмитро Снєгирьов при цьому нагадав, що саме «Свободу» підозрюють у поширенні плакатів, на яких кандидата у окрузі № 115 Дмитра Добродомова називають онуком енкаведиста.

Політик, який раніше сам належав до ВО «Свобода» і очолював її Луганську обласну організацію, зазначив, що звернувся до суду із вимогою спростувати слова про те, начебто його виключили з партії. «Я сам попередив керівництво партії про складання повноважень за місяць до закінчення виборів і пішов, бо не хотів боротися з режимом за гроші режиму», – заявив Снєгірьов.

Заява про спростування була подана у Дарницький районний суд Києва, однак її, стверджує кандидат, уже довгий час не беруть до розгляду.

Снєгирьов також зазначив, що вклав у будівництво партії значну частину своїх коштів. Після виходу з рядів «Свободи» політик звернувся до голови ВО Олега Тягнибока з проханням хоча би частину цих грошей повернути. Той відповів згодою, однак, гроші до Дмитра Снєгірьова з невідомих причин досі не дійшли.

Архіви