Юрій Шухевич іде на вибори від УНА-УНСО

Герой України Юрій Шухевич 7 червня оголосив про те, що має намір брати участь у майбутніх парламентських виборах від УНА-УНСО.

За словами Юрія Шухевича, наразі розглядається можливість балотування в одному із мажоритарних округів Івано-Франківської області, до прикладу – в Коломиї.

«Ми не переможемо в тому розумінні, що ми не завоюємо Верховної Ради, але ми будемо співпрацювати з іншими національно-орієнтованими силами», – зазначив він, додаючи, що УНА-УНСО готова буде співпрацювати з партією УДАР, КУНом, та іншими, які «справді хочуть змін».

Водночас Герой України висловив сумніви в тому, що КОД не розвалиться до виборів, і запевнив, що не зміг би співпрацювати ані з «Батьківщиною», ані з «Фронтом Змін», оскільки їхня програма зводиться до заклику повернути їх до корита, від якого їх раніше відсунули. Щодо ВО «Свобода» Юрій Шухевич зазначив: «Свобода» хотіла би виставити своїх людей по всіх округах. Ми хотіли би узгодити з ними якісь свої кандидатури».

Окрім того, Юрій Шухевич додав, що УНА-УНСО ще не вирішила, чи братиме участь у виборах за списками, однак такий варіант є не надто ймовірним.

Нагадаємо, що під час круглого столу 5 червня політологи Тарас Возняк і Євген Жеребецький висловили думку, що опозиція програла парламентські вибори заздалегідь.

Нещодавно Арсеній Яценюк заявив, що президент Віктор Янукович хоче негайно розпустити Верховну Раду і провести дострокові вибори, щоб забезпечити Партії регіонів кращий результат. Раніше, після бійки у парламенті, про необхідність розпуску Верховної Ради заявив голова парламенту Володимир Литвин. Голова фракції ПР Олександр Єфремов своєю чергою назвав такі заяви емоційними і нереалістичними.

Архіви