Юна львівська поетеса потрапила до Книги рекордів України

Юна львівська поетеса Клео Патре (Анна-Клеопатра Бабічева) потрапила до Книги рекордів України як поетеса, яка перше в Україні у 13 років випустила збірку поезій трьома мовами – українською, російською та польською. Молоду авторку та її збірку «Мить любові» представили сьогодні, 26 червня, під час засідання  Прес-клубу.
Як розповіла сама Анна-Клеопатра, вірші до цієї збірки вона написала протягом кількох років. Однак, нещодавно виникла нагода опублікувати їх і дівчина нею скористалася. До збірки увійшли вірші про Львів, кохання, природу, написані українською, російською та польською мовами. Водночас журналіст львівського телебачення та ведуча презентації Галина Осадча зазначила: коли вірші прочитав заступник голови ОДА Ігор Держко, то порівняв Патре Клео з поетами-символістами початку ХХ століття. 

Продюсер Анни-Клеопатри Віра Іллю зауважила, що збірка вийшла за сприяння голови Львівської ОДА Миколи Кмітя. Також вона подякували директору львівського Палацу мистецтв Юрію Гнатковському за сприяння у проведенні імпрези з вручення Анні-Клеопатрі сертифікату Книги рекордів України. 

Гал-інфо

фото Zaxid. net

Архіви