Ірина Фаріон добрий мовник і поганий законотворець, – кандидат в депутати

Ірина Фаріон може принести багато користі, викладаючи українську мову. А в законотворенні вона не є сильною.

 Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 116, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив висуванець від Мерітократичної партії Ігор Романович.

– Що стосується пані Фаріон, то я не звик обговорювати людей без їх присутності. Але ми бачили її діяльність, ми чули про її приховування дуже вагомого факту від громадськості. Те, що вона може принести багато користі, викладаючи українську мову, – однозначно. Те, що вона не є сильною в законотворенні і в глобальних всеукраїнських баченнях – можливо, тому що результату ми не побачили, – сказав Ігор Романович, характеризуючи свою конкурентку в окрузі.

Пояснюючи своє бажання балотуватися до парламенту там, де є найбільша кількість конкурентів, він сказав, що виріс саме в цьому окрузі.  
– Можна було балотуватися в Луганську, де в окрузі балотується по 3-4 особи. Але це було би нечесно стосовно до свого внутрішнього переконання, каже кандидат в нардепи.

За словами Романовича, він не надто багато вклав коштів у передвиборчу кампанію  – 24 тисячі гривень. А більшу надію має на своїх друзів, рідних та знайомих. 
Натомість об’єднання різних політичних сил заради перемоги у виборах Ігор Романович вважає звичайнісіньким піаром. 
– Як може минуле об’єднуватися, щоби привести когось нового? Адже що «Батьківщина», що «Блок Пера Порошенка, що «Народний Фронт» – це досить давні суб’єкти політичного процесу, – каже кандидат в нардепи. 

Архіви