Іпотечні та автокредити стали дешевшими

З 23 жовтня ПриватБанк знизив відсоткові ставки за іпотечними кредитами. Ставка за кредитом на житло на первинному ринку тепер становить 17,9%, на вторинному ринку – 19,9% річних.

Про це сьогодні, 20 листопада, під час прес-конференції на тему:

«Запровадження нових банківських програм кредитування для фермерів, підприємців та підприємств, фізичних осіб», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник напрямку споживчого кредитування Західного ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» Іван Ходань.

За його словами, ставки кредитування зменшили з 22,9 відсотків до 19 на вторинному ринку.
– Ми для себе визначилися, що ми працюємо тільки з тими забудовниками, які мають готове, здане житло. Це зменшує ризики і для клієнта, і для банку, – спеціаліст радить таким чином уникати проблем з недобросовісними забудовниками.

Також він зазначив, що найбільшим попитом користується кредитування житла на вторинному ринку.
Програма ПриватБанку «Житло в кредит» дає можливість придбати в кредит житло та комерційну нерухомість на вигідних умовах як на первинному, так і на вторинному ринках, при цьому клієнтам пропонують великий вибір заставної нерухомості за доступними цінами в усіх регіонах України, знижена кредитна ставка, оперативне оформлення та безпека угоди. Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також – дотримання всіх законів України під час її укладання. Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця. Для клієнтів, які мають регулярні надходження, достатні для підтвердження фінансового стану через банк, довідка про доходи не потрібна. Окрім того, можна подати заявку, заповнивши форму privatbank.ua.

Упродовж 30 хвилин співробітник банку зв’яжеться з заявником, відповість на всі запитання та, за бажанням, оформить замовлення. За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування можна звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку на Львівщині.

Так само зменшена ставка кредитування для придбання нових автомобілів з 21 відсотка до 18 відсотків річних. На вживані автомобілі ставка становить 23,9 річних.

– Ми кредитуємо зараз будь-який автомобіль, який клієнт собі візьме на ринку. Рішення про кредит приймаємо впродовж десяти хвилин. Якщо клієнт відразу сплачує понад 25 відсотків, то ми не вимагаємо обов’язкове страхування Каско. І ми – єдиний банк, який кредитує ринок вживаних автомобілів, – розповідає Іван Ходань.

Авто, що вже було в користуванні, має бути зареєстрованим на території України. Угоду укладають на термін від 12 до 60 місяців. Комісія – 0%. Перший внесок – від 10%  від вартості автомобіля. На вживані автомобілі при авансі від 25% оформлення страхування “Каско” – за бажанням клієнта. Виплати на автомобілі в ПриватБанку оформляють за схемою фінансового лізингу.

Перевагами такого виду кредитування для фізичних осіб є оперативність прийняття рішень про надання виплат, мінімальний пакет документів для оформлення угоди, оснащення автосистемою моніторингу GPS, відсутність комісійних. Окрім цього, на об’єкт лізингу не може бути накладено податковий арешт, обтяження третіх осіб і т.д. Програма поширена на нові автомобілі, вартість яких не перевищує 800 тисяч гривень, та на вживані авто з пробігом – вартістю до 600 тис грн. Перший внесок має становити від 10%.

Архіви