Інтелігенти із Росії втікатимуть в Україну, бо їм вже несила терпіти шизофренію з Кремля – політолог з Санкт-Петербурга

Політолог із Санкт-Петербурга Павло Мезерін розповів, що змушений був виїхати із Росії, бо писав правду про Майдан в Україні.

Про це Павло Мазерін розповів у ефірі львівського громадського інтернет-телебачення сьогодні.

Політолог зазначив, що від початку революційного процесу в Україні ситуація в Росії теж дуже загострилась: почали переслідувати людей, які правдиво висвітлювали події в нашій державі.

«Протягом останнього року в Санкт-Петербурзі я намагався донести правдиву інформацію про ситуацію в Україні до російської спільноти. Після того, як в Україні почався Євромайдан дуже активувалась Федеральна служба безпеки, зокрема відділу з боротьби з екстремізмом. У багатьох моїх колег почалися проблеми, а потім дійшла черга до мене. Кілька разів мене акуратно попередили, щоб не писав, чого не треба, а коли стались події в січні на Майдані, мені прямим текстом сказали, що я маю замовкнути, або матиму серйозні неприємності, аж до арешту», – розповів Павло Мазерін.

Він додав, що юристи порадили йому покинути Російську Федерацію, тому довелось зібрати сумку і поїхати на Майдан». За словами, Павла Мазеріна, російській владі не треба правдивої інформації про Україну і їй не треба, щоб цю інформацію отримувало населення Росії. Тому всі, хто може хоч щось розказати про Україну зазначають утисків та переслідувань.

«Зараз Україна, ймовірно, буде ковчегом порятунку для російської інтелігенції. Як люди в 30-ті роки бігли із нацистської Германії, так зараз будуть бігти із РФ. Я прогнозую, що буде такий потік, бо шизофренія у Кремлі прогресує з такою швидкістю, що жити там вже сьогодні дуже складно, а скоро стане неможливо», – сказав політолог.

Архіви