Інспектори-паркувальники у Львові незаконно карають водіїв за протермінування стоянки (відео)

Інспектори з паркування у Львові не правильно застосовують норму законодавства, коли складають постанову на водіїв, які не в повній сумі оплачують вартість паркування.

Про це під час пресконференції на тему “Як захиститися від паркувального рекету у Львові?”, що відбулася у Львівському пресклубі, повідомив правовий експерт Ярослав Жукровський, пише DailyLviv.

“Кодекс України про адміністративні правопорушення говорить про дві статті, за якими притягують до відповідальності. Це – 122 ст. і 151-1 ст. Судова практика говорить про таке: якщо особа заплатила, бодай, за годину часу паркування і на неї складено постанову про притягнення чи повідомлення про притягнення до адмінвідповідальності, то цю постанову можна скасувати в судовому порядку,- пояснив Ярослав Жукровський.

За його словами, інспектори з паркування не правильно застосовують норму законодавства.

“Питання неоплати вартості послуг стосується взагалі несплати. А питання закінчення часу паркування, за який не сплачено, – це зовсім інші юридичні поняття. Правила говорять, що після закінчення часу паркування, за які сплачено, користувач зобов’язаний або звільнити місце паркування, або сплатити вартість послуг за час фактичного паркування”,- наголосив правовий експерт.

Інакше такі дії інспекторів, підсумував Ярослав Жукровський, можна трактувати як свавілля стосовно платників податків і прав водіїв.

Коментар Ярослава Жукровського – з 38 хв. 33 сек.

Відео: Львівський пресклуб

Архіви