Ілик заявляє, що не визнає результатів виборів на Львівщині, проте закликає людей голосувати 31 жовтня

Роман Ілик

Голова ЛОО «Батьківщина» Роман Ілик вкотре підтверджує, що його партія не визнає результатів виборів на Львівщині, проте закликає людей іти та голосувати 31 жовтня.

Таку заяву він зробив сьогодні під час бліц-дебатів з кандидатом на посаду мера Львова від Партії регіонів Петром Писарчуком.

«Кожен голос виборця, який не буде брати участі у виборах 31 жовтня, а цей день нечистої сили обрали недаремно, буде використаний в масштабних фальсифікаціях на користь Партії регіонів. Ми вже зараз не визнаємо цих виборів, принаймі тому, що переважна більшість громадян не вірить в чесні вибори в Україні, вони думають, що вибори буде сфальшовано. На Львівщині влада не допустила до виборів справжню «Батьківщину», тим самим укравши сотні тисяч голосів у людей, які не мають можливості в легітимний спосіб прийти і зробити своє волевиявлення. Вважаю, що від усунення «Батьківщини» від участі у виборах беззаперечно виграли влада, беззаконня та безнаказаність» – сказав Роман Ілик.

Роман Ілик зазначив, що йому б дуже хотілося закликати людей не йти на вибори, проте це неправильно і тому він просить громадян проголосувати за тих, кому вони найбільше симпатизують. Він також розповів, що постійними, довготривалими партнерами БЮТу є партії «Народний Рух України», «Реформи і порядок» та «Народна самооборона».

За словами Романа Ілика, співпраця ПР та БЮТ на Львівщині не можлива в жодному випадку, адже «наразі партії знаходяться на різних ідеологічних планетах».

Архіви