Єдність, мобілізація і нові змісти, – опозиція у ЛОР про складові перемоги революції

На думку керівників фракцій «Свободи», «УДАРу» та «Батьківщини» у Львівській обласній раді, для перемоги революції в Україні Львівщина має відкинути протистояння між громадськістю і політиками, натомість демонструвати єдність, загальну мобілізацію, ефективну і злагоджену роботу місцевого самоврядування, а також почати генерувати «нові змісти для нової України».

Про це йшлось 3 лютого на засіданні «Як діяти Львівщині, щоб перемогти контрреволюцію?».

На думку голови фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Андрія Холявки, тими вимогами, які сьогодні ставить революція перед Львівщиною, є: єдність; ефективна робота місцевого самоврядування (максимальне використання його ресурсу); пильність, аби не допустити можливих провокацій; правильно налагоджена інформаційна робота, а також загальна мобілізація.

«Що потрібно українській справі від Львівщини? Найголовніше завдання – підтримувати і плекати єдність у спільній боротьбі. Єдність на ділі», – наголосив Холявка, адже, з його слів, сьогодні з боку влади робляться спроби вбити клин між опозиційними політичними силами, опозицією та громадськими організаціями, політиками і суспільством, між областями. Відтак, єдність потрібно зберігати, відстоювати і розвивати.

Голова фракції партії «УДАР» у Львівській обласній раді Оксана Юринець підкреслила, що для перемоги важливими є якісна робота і злагодженість усіх структур, а також координація дій, а не протистояння і критика.

«Сьогодні ми живемо в період невизначеності. Але саме в такий період визначаються ті, хто може приймати рішення. Тут не йдеться про можливість окремого лідера чи окремої території, а про «бути чи не бути» в майбутньому нашій державі. Відтак, кожен на своєму місці, будучи приналежним до тієї чи іншої комісії, керуючи певною громадською організацією, має пам’ятати про координацію дій і працювати на благо народу і держави. А критика наразі має відійти», – зауважила Оксана Юринець.

З її слів, Львівщина може бути прикладом для інших областей щодо прийняття рішень, які дозволяють законно протистояти владі.

«Сьогодні дуже правильно на території Львівщини приймати облрадою ті рішення, які далі можуть поширюватись в інших областях. Звичайно, не всі прийматимуть їх, але маємо шанси на законодавчому рівні місцевих рад робити ті кроки, які юридично далі сприйматимуться», – додала голова фракції партії «УДАР» у ЛОР.

Заступник голови фракції ВО «Батьківщина» у Львівській обласній раді Юрій Підлісний своєю чергою зауважив: на його думку, запорукою перемоги революції буде кількість людей на Майдані в Києві та областях і позиція олігархів.

З його слів, головне завдання Львівщини – показати, що в області відсутнє протистояння між громадським сектором та парламентськими опозиційними партіями, а також не допустити відправлення силовиків до Києва. Також, наголосив Підлісний, Львівщина має почати генерувати «нові змісти для нової України».

«Маємо показати за що стоїть ця революція: не за зміну прізвищ на посадах, а за зміну системи», – підсумував він.

Архіви