Яворівський національний парк розпочав співпрацю з парком Монті- Себруіні (Італія)

«Уже 10 років поспіль Яворівський національний природничий парк тісно співпрацює з Росточанським парком народовим (Польща) у рамках угоди про співпрацю. Недавно ми підписали протокол про наміри співробітництва з регіональним ландшафтним парком Монті- Себруіні (Республіка Італія). Для того аби бути успішним парком ми повинні зробити собі імя та імідж далеко за межами України, над чим посилено і працюємо». Про це учора, під час виїзного брифінгу розповів «Гал-info» директор Яворівського національного природничого парку Михайло Біляк.

«Однією з форм ефективної співпраці є проведення інтеграційних зльотів української та польської молоді на Розточчі (назва краю, на території якого розташований парк). Проект проводиться згідно з угодою між Об’єднанням ландшафтних парків у Перемишлі та Яворівським НПП. Він спрямований на подолання культурних, історичних та мовних барєрів, налагодження співпраці царині збереження природної та культурної спадщини регіону. Важливим кроком до розвитку закордонної співпраці в регіоні стане створення Міжнародного польсько – українського біосферного резерву «Розточчя», до складу якого ввійде і територія Яворівського НПП», каже Михайло Біляк.

Михайло Біляк також зазначив, що для  підвищення рівня екоосвітньої роботи на початку 2009 року відкрито екологічний просвітницький центр Яворівського Національно природничого парку – як осередок екологічного виховання і просвіти населення різних вікових категорій.

Гал-info

Архіви