Яценюк має надію, що після виборів усі об’єднуватимуться навколо нього

Місцеві вибори слугуватимуть дуже серйозним чинником формування єдиної опозиційної партії, яка буде потужною альтернативою Партії регіонів не лише у місцевих радах, а й на парламентських виборах.

Про це сьогодні, 26 жовтня, на прес-конференції у Львові заявив лідер політичної партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що по Україні вже сформована трійка або в деяких регіонах четвірка лідерів на цих місцевих виборах – це дві партії влади і дві партії опозиції. При цьому, за словами Яценюка, «Фронт змін» «десь перший, десь другий, а десь третій».

Арсеній Яценюк наголосив, що відповідно до Конституції 1996 року, парламентські вибори мають відбутися у 2011 році. Тому для нього місцева кампанія – це «не тільки можливість вирішити місцеві проблеми», а й «політичне позиціонування, створення фундаменту для формування дійсно проукраїнської політичної альтернативи для Партії регіонів».

Лідер «Фронту змін підкреслив, що Львів у цьому процесі надзвичайно важливий. Тут зараз іде запекла боротьба, але не з Партією регіонів, а між представниками націонал-демократичного табору.

«Але сподіваються, що після цих виборів ми знайдемо можливість не тільки об’єднатися, але й разом діяти. Переконаний в тому, що значна частина депутатського корпусу, яка пройде, можливо, під прапорами інших партій, приєднається до політичної партії «Фронт змін». Я відкритий до дискусії і до об’єднавчого процесу», – заявив він.

Архіви