Яценюк: Голосування за треті сили означає підтримку Януковича

Передвиборчі баталії в Об’єднаної опозиції відбуваються тільки з Партією регіонів, і вибори 2012 року дуже чіткі: або голосувати за Партію регіонів, або за Об’єднану опозицію. Про це сьогодні, 9 вересня, під час прес-конференції у Львові голова Ради Об’єднаної опозиції „Батьківщина” Арсеній Яценюк.

„У нас є партнери – ВО „Свобода”. Це дві опозиційні сили, які можуть сформувати більшість. Можна вести дискусію про треті політичні сили. І відповідь на цю дискусію дуже проста. У 2010 третя політична сила Сергія Тігіпка отримала 13% голосів українців. Це 3 млн українців, які повірили у те, що у нас може бути третя політична сила”,- сказав Арсеній Яценюк. Він наголосив на тому, що хто не голосує за Об’єднану опозицію, той віддає свої голоси Партії регіонів.

„Формат цієї кампанії має тільки чорний і білий колір. Голосування за треті сили означає підтримку Януковича. Той, хто не з нами, той–зЯнуковичем. Такі правила політики. Не можна бути і там, і тут. Треба навчитися займати позицію, бо виходить так: коли було невигідно, то я їх на горизонті не міг знайти – тих, які по 20 років у стінах Верховної Ради України сидять. А як тільки прийшли вибори, почали заявляти: „А ми в опозиції, бо хочемо місце в списку, ми не хочемо змін, ми просто хочемо ще 20 років сидіти у Верховній Раді України”, – сказав лідер опозиції.

Арсеній Яценюк зазначив, що планує створювати демократичну більшість з ВО „Свободою” і переконаний, що вони не будуть з Партією регіонів. „Що стосується мажоритарних округів, то може статись так, що по окремих округах в Україні будуть сильні кандидати, які є від інших політичних сил, або незалежні кандидати, в яких є репутація. І щоб виграти округ і не дати Партії регіонів перемогти, ми будемо приймати рішення про підтримку цих людей”, – зазначив він.

Нагадаємо, вчора, 8 вересня, відбулося спільне віче Об’єднаної опозиції „Батьківщина” та ВО „Свободи”, на якому було представлено 12 узгоджених мажоритарників Львівщини.  Під час мітингуАрсеній Яценюк розповів про перші три закони, які прийме нова демократична більшість після виборів восени. Олег Тягнибок запевнив, що в парламенті дві партії будуть діяти одноголосно.

Архіви