Губернатором Львівщини від Януковича може бути хтось один із трьох претендентів – Олександр Горошкевич, Петро Писарчук або Леонід Мельник,

"Якщо Янукович стане Президентом, то Петро Писарчук або Леонід Мельник претендуватимуть на посаду голови Львівської облдержадмінстрації", – сказав, відповідаючи на запитання журналістів, депутат Верховної Ради Степан Курпіль. "Згадували також про третю кандидатуру – Олександра Горошкевича, але на моє запитання з цього приводу він відповів, що й думки про таку посаду ніколи не мав", – додав Степан Курпіль. Хоча депутат-бютівець не виключає такого непублічного бажання у Горошкевича. 

Нагадаємо, що уродженець Львова Олександр Горошкевич – керівник виборчої кампанії Віктора Януковича на Львівщині, депутат Верховної Ради, який спочатку був у фракції "Наша Україна", а тепер – у Партії регіонів. Петро Писарчук, керівник обласного виборчого штабу Віктора Януковича на Львівщині, депутат Верховної Ради, а Леонід Мельник – перший заступник керівника обласного виборчого штабу Віктора Януковича на Львівщині, депутат обласної ради від фракції "Наша Україна". За однією з версій ті нашоукраїнці, які готувалися до ймовірної співпраці з регіоналами, негласно делегували Мельника у їхній табір для наведення майбутніх мостів і здобуття гарантій для своєї подальшої кар’єри. 

Ніхто з представників обласного штабу регіоналів на підсумкову прес-конференцію у незалежному громадському прес-центрі "Львівський вибір-2010" не прийшов, тож бютівцю Степану Курпілю довелося відповідати перед журналістами, як мовиться, за двох.

Кому – у в’язницю, а кому – в еміграцію. Дві точки зору зі Львова

Тільки потужна опозиція у Верховній Раді не дозволить Віктору Януковичу у разі його обрання Президентом застосувати репресії про своїх політичних опонентів. Інакше бажання "закатати в асфальт" або "залити в бетон" може стати практичним наслідком запаморочення від влади. Про це сказав депутат Верховної Ради від БЮТ Степан Курпіль під час прес-конференції у Прес-клубі. Він згадав про "репресії" Луценка проти Колєснікова і кільмісячну відсутність Ахметова за межами України у 2005 році, тому не виключив бажання помсти у регіоналів, якщо Янукович стане легітимним Президентом. 
"А якщо Колєсніков трохи посидів у в’язниці після помаранчевої революції, а Ахметов – кілька місяців відпочивав від України у Монако, то нічого страшного не трапиться, коли у в’язниці трохи посидить Луценко, а Тимошенко – у Монако або на своїй дачі. Але відтак усе прийде в норму,і ми ще довго будемо бачити Юлію Тимошенко активною у політиці",- висловився на цю ж тему керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович. Що ж до представників бізнесу, то, на думку Антиповича, вони зажди в Україні вимушені бути у злагоді з владою – якою б та не була.

7 лютого був ще раз підтверджений цивілізаційний поділ України, – Степан Курпіль

Сьогодні увечері, після прес-конференції лідера БЮТ Юлії Тимошенко, відбудеться засідання фракції БЮТ у Верховній Раді. "Якщо ми матимемо факти про суттєві фальсифікації, то будемо оскаржувати результати виборів 7 лютого у суді, – сказав Степан Курпіль під час прес-конференції у Прес-клубі. – Поки що – станом на 13.30 – я нічого конкретного не можу сказати про наші майбутні дії". 
Депутат Верховної Ради від БЮТ Степан Курпіль констатував цивілізаційний поділ України, що підтвердився волевиявленням 7 лютого. На його думку, щоб подолати ментальні розбіжності між населенням сходу-півдня і центру-заходу, а також ситуацію, коли третина областей диктує свої правила життя іншим двом третинам, потрібні або століття, або ж нова система виборів, наприклад, як у США. Коли б кожна область України мала однакову кількість голосів під час виборів.

Віктору Януковичу терміново потрібна нова коаліційна більшість у парламенті, – Степан Курпіль

Депутат Верховної Ради від БЮТ Степан Курпіль вважає, що Віктор Янукович і його команда робитимуть усе, аби якомога швидше утворити у парламенті нову коаліцію депутатської більшості – ще до оголошення офіційних результатів виборів. Про це він заявив під час прес-конференції у незалежному громадському прес-центрі "Львівський вибір-2010", який працює на базі Прес-клубу. Такі перемовини, запевнив С.Курпіль, уже ведуться з депутатами кількох фракцій.

Архіви