Гриценко буде захищати тих, хто проривав кордон

У тому, що вчора відбулося на західному кордоні України винна українська влада.

Про це сьогодні, 11 вересня, під час прес-конференції на тему: «Які реформи потрібні Україні?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

– Я вважаю, що влада повинна зробити висновки. Саме вона спровокувала це. Те, що відбулося, – це неприпустимо. Але провокатором виступила влада, –  вважає він.
Анатолій Гриценко зізнався, що він вчора був у Краковці та в Мостиськах. І поділився своїми почуттями від подій.

–  Соромно була нам, соромно полякам за нас, соромно за Україну. Там було заблоковано мобільний зв’язок, ніхто не міг ні з ким зв’язатися. Хто це зробив? Та ж – силовики. Соромно за генерала-прикордонника, який бреше в очі, – каже лідер політичної партії «Громадянська позиція».

За його словами, він поїхав до кордону не зустрічати Саакашвілі, а відстоювати права та свободи всіх українців. Проте сталося не так, як очікувалося. На його думку, саме дії влади і спровокували людей.

– Я би хотів, щоби влада зробила висновки і жодним чином не вдавала до переслідування людей, – закликає Анатолій Гриценко.

Він попередив, що він та його соратники будуть захищати тих, кого влада хоче покарати за прорив та незаконний перехід кордону.

Натомість у нього є поради до влади, як би треба було діяти. 
– Хай заїде Саакашвілі. Він має право довести в суді свої права. Чи влада боїться своїх судів? – ставить він риторичні питання.

Архіви