«Громадянська позиція» вимагає звільнити керівника житлового департаменту Львова

Львівська міська організація партії «Громадянська позиція» хоче, щоб міськрада дала оцінку відповідності Наталії Павлюк посаді директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Про це сказав член партії «Громадянська позиція» Теодор Дяків під час прес-конференції сьогодні.

За словами Теодора Дяківа, у зв’язку з неодноразовими порушеннями прав та інтересів споживачів, втратою контролю за роботою ЛКП, постійним дезінформуванням мешканців Львова, депутати Львівської міської ради повинні на найближчому засідання сесії заслухати звіт директора департаменту житлового господарства та інфраструктури і дати оцінку щодо відповідності займаній посаді і дотримання посадовою особою Присяги службовця органів місцевого самоврядування в Україні.

Серед прикладів дезінформації від Наталії Павлюк Теодор Дяків навів такі: директор департаменту ЖГІ заявляла, що мешканці Львова мають можливість відмовитись тільки від послуг ЛКП з прибирання сходових кліток, хоча згідно з постановою КМУ №529 вони можуть відмовитись від будь-яких послуг, які «не надаються або надаються неякісно».

Також, за словами Дяківа, для відмови від послуг ЛКП департамент вимагає від мешканців надання договорів з організаціями, які будуть виконувати ці послуги, хоча за чинним законодавством необхідність такого договору передбачає тільки послуга з обслуговування ліфтів.

Заступник начальника відділу економіки, планування ціноутворення та житлової політики Ірина Колодка, яка прийшла послухати виступ Теодора Дяківа, відповідаючи на питання журналістів, сказала, що для відмови від послуг ЛКП потрібні договори з іншими підприємствами, проте не змогла пояснити яким чином мешканці можуть укласти договір з іншою організацією під час дії договору з ЛКП.

Також Ірина Колодка додала, що ЛКП відповідають за безпечність мешканців будинків, тому самі і надають послуги. Водночас вона сказала, що така послуга, як дератизація, гроші за яку збирають ЛКП, надається санепідстанцією, тому усі претензії мають бути до цією установи.

«Я переконаний, що надання дезінформації – не ініціатива керівника департаменту. Це ініціатива керівництва міста, а саме міського голови Андрія Садового. І у мене є способи, щоб це довести. Але чиновники порушили присягу, за що, згідно зі законодавством, повинні бути звільнені», – сказав Теодор Дяків.

Архіви