«Фронт змін» за референдум: закони по “клубах”, фахівці “по натурі”

Всеукраїнська громадська організація «Фронт змін» розпочинає експертне обговорення про проведення Всеукраїнського референдуму змін до Конституції. Про це заявив на прес-конференції голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Фронт змін» Степан КУБІВ. Пропонується три питання: зміни в Конституції України, повноваження посадовців та права українського народу. 
 «На нашу думку ці три питання, які винесені на референдум дозволять створити запобіжник, який не дозволить нікому переписувати Конституцію під конкретну людину. Найголовніше це те, що хочеться захистити інтерес кожної людини, кожного громадянина», – зауважив Степан Кубів.Враховуючи, що сьогодні наша організація „Фронт Змін” базується на інтелектуальних і практичних навиках суспільства, які можуть змінити те, що ми хочемо змінити, а з іншої сторони ми хочемо щоби закон був практично в усьому реалізований не під людину, а під максимальне вираження інтересів людини, родини в цілому і держави, коли ми говоримо про незалежність.
 Також „Фронт Змін”, за словами Степана Кубіва планує залучати до написання законопроектів фахівців-юристів, котрі вже мають досвід у цій галузі: «І сьогодні при „Фронті Змін” існують такі об’єднання в формі клубів. Наприклад, ми маємо клуб бізнесу, клуб медиків, клуб правників, клуб молоді. І згідно з рішенням засідання ради Львівського обласного осередку, будуть залучатися відповідні фахівці з юридичною і практичною освітою для перетворень.» Степан Кубів пообіцяв підтримувати добрі відносини з професорсько-викладацьким колективом, «який є по натурі, і по навчанню, і по фаху «конституційними», тобто люди, які вміють писати закони і розуміють що пишуть. Які займаються великою аналітикою законотворення не тільки в межах України, а і коли ми говоримо про європейські стандарти та правила, то і творення громадянського суспільства як такого.»
 Сьогодні лідер „Фронту Змін” Арсеній Яценюк під час конференції у Верховній Раді оголосив про ініціювання Всеукраїнського референдуму про право громадян формувати владу захисту від зловживань з боку політиків.

MEDIASTAR

Архіви