«Фронт змін» презентував у Львові «Новий курс»

Громадська організація «Фронт змін» у Львівській області презентувала передвиборчу програму кандидата в Президенти Арсенія Яценюка. В основі програми «Новий курс» чотири основні цілі: нова індустріалізація, здорова нація, реформування сільськогосподарської сфери та створення професійної армії. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова ВГО «Фронт змін» на Львівщині Степан Кубів.

Програма «Новий курс» дає оцінку того, чого досягла Україна за 18 років, і представляє чіткі пріоритети нової команди політиків. Програма запропонує абсолютно конкретну, прагматичну та ефективну програму нового політичного курсу. Основні пріоритети ставляться на побудову сильної економіки, господарки, освіти та високого рівня медицини.

Зокрема один з пунктів програми, нова індустріалізація, передбачає потребу високо наукових та енергозберігаючих технологій, що дозволить забезпечити виробництво якісної та конкурентоспроможної продукції. Реформи не оминуть і медичну сферу. Крім кращого фінансування, вона буде доповнена платною та страховою медициною. Для великотоварного і малого сільського господарства, за програмою Арсенія Яценюка, також потрібно створити оптимальні умови. Щодо української армії, «Новий курс» передбачає переоснащення ЗСУ новими сучасними видами зброї, збільшення фінансування, поетапний перехід до професійної армії на базі контрактної служби та частково військового обов’язку.

За словами Степана Кубіва, програму планується реалізовувати в три етапи. Загалом на виконання програми потрібно 20 років.

Нагадаємо, лідер Громадської ініціативи «Фронт змін» Арсеній Яценюк братиме участь у виборах 17 січня на пост Президента України.

Архіви