Фіналістка «Місіс «Східна Європа-2019» 14 років була банкіром у Львові

22 травня у Львові відбудеться конкурс «Місіс «Східна Європа-2019». Гражина Маркова, яка стала фіналісткою цьогорічного конкурсу, торік захоплювалася та підтримувала львів’янку Уляну Оксенюк, володарку титулу «Місіс Всесвіту-2018» у конкурсі «Місіс Всесвіт» на Філіпінах. І коли побачила оголошення про конкурс «Місіс «Східна Європа-2019» у соцмережі, то вирішила випробувати свій шанс.

Про це Гражина Маркова розповіла 14 травня у відеоінтерв’ю у Львівському прес-клубі. 

– Коли я побачила оголошення про цей конкурс, то мені стало цікаво: чи я зможу, чи я пройду. Подала заявку та поспілкувалася з організаторами і зрозуміла, що вчинила правильно. Тема відповідального батьківства для мене є дуже цікавою. Я вже допомагала жінкам, які страждали від післяпологової депресії, які залишилися самі та потребували фінансової підтримки. І я давно шукала таку команду, яка би допомогла мені в цьому. І ось отримала такий шанс, – розповідає вона. 

Нагадаємо, що головна мета конкурсу «Місіс «Східна Європа-2019» – благодійність. Конкурс проходить під гаслом соціальної програми «Відповідальне батьківство». До участі сюди запрошено  жінок віком від 25 до 45 років, які вже відбулися в житті і можуть допомогти іншим жінкам стати впевненими та успішними. 

– Я з задоволенням беру участь у всіх заходах, які організовує конкурс. Це – форум «Відповідальне батьківство», свято спорту, свято краси. Нещодавно ми проводили заходи в Поморянському замку, аби привернути увагу до того, що він потребує порятунку, – перелічує Гражина Маркова.

Між тим, за її словами, всі учасниці конкурсі діляться між собою власним досвідом у вихованні дітей та чоловіків, веденні бізнесу та навчають одна одну професіоналізму в різних сферах.  

Подруга, кума та бізнес-партнер конкурсантки – Наталія Дмитришин зізналася, що після кожного такого «конкурсного» дня Гражина Маркова дуже позитивно відгукується про спілкування з дівчатами та емоційно розповідає про події. 

– Я бачу позитивні емоції. Все досить цікаве та позитивне, – каже Наталія Дмитришин. 

Гражина Маркова з Наталією Дмитришин займаються пошиттям білизни з органічної бавовни для жінок та дівчат-підлітків.

– При вирощуванні органічної бавовни зовсім не застосовують хімію. Бавовну вирощують в натуральних умовах. Прополювання відбувається вручну. Фарбування – тільки натуральними сполуками, – розповідає Наталія Дмитришин.

Також Гражина Маркова є власницею мережі салонів краси «Леді Шарм». 

– Це – моя їдея, моя дитинка, моє досягнення, – каже вона. 

До втілення своєї мрії – створення першої студії краси – пані Маркова йшла з калькулятором в руках. Як економіст і банкір.

– Я дуже довго вчилася на економіста. І 14 років пропрацювала в банку. Все прорахувала, брала кредити в банку і вкладала в цей бізнес. Склала бізнес-план. Знала, що послуги студії краси мають бути доступними будь-якій жінці. І щоби це було швидко, якісно та доступно, – стверджує вона. 

Розрахунки бізнес-леді підтвердила практика. Салон краси за десять років переріс у мережу краси.

Щодо чоловічої підтримки в житті, то, за словами Гражини Маркової, першим таким помічником став її тато.

– Він мені допомагав вирішувати задачі в школі. Він мене підтримував на початках мого бізнесу. І зараз він, як найкращий дідусь, допомагає доглядати моїх дітей. Можливо, деякі мої ідеї йому не подобалися, але він все одно мене підтримував. І зараз в моєму житті є ще один дуже важливий для мене чоловік. Це – мій чоловік Олександр. Крім того, що я можу спертися на його плече, він ще й годує мене смачними сніданками, робить мені компліменти і вигадує ідеї, які забарвлюють моє життя у яскраві кольори, – розповідає фіналістка конкурсу «Місіс «Східна Європа-2019».  

Відеоінтервю з Гражиною Марковою –
https://www.youtube.com/watch?v=UbW0LADC_sw

Архіви