Федишин запевнив, що має дієвий спосіб боротьби з корупцією

Кандидат в народні депутати у Сихівському виборчому окрузі № 115, депутат Львівської міської ради Роман Федишин зазначив, що напрацював власний метод боротьби з корупцією в Україні.

Про це Роман Федишин розповів під час бліц-дебатів сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Роман Федишин зазначив, що «потрібно не боротися з наслідками хабарництва, а шукати корінь корупції» і таким чином знищувати це явище.

Крім того, депутат ЛМР наголосив, що у нашій країні створено настільки багато підстав для створення корупційних схем, що «боротьба зверху, – махати шаблею та сікти голови тим поганим хлопцям» є безпідставною.

«Яскравим прикладом комфортних умов для хабарництва є садівництво в Україні. 90% усіх яблук, груш, вишень, черешень, фруктів та овочів у нас вирощують дрібні селянські господарства. Щороку на цю галузь виділяють 1 млрд. грн. із державного бюджету. Доступ до цього мільярда не отримує жодне із дрібних господарств, а от з великих фірм отримують доступ 20-30 підприємств. Тому не важко здогадатися, що коли до цих підприємств прийдуть і вимагатимуть хабара, вони погодяться. Якщо доступ до цих коштів матимуть сотні тисяч селянських господарств, у них ніхто хабарів не братиме», – пояснив Роман Федишин.

Він додав, що прикладом викорінення умов для корупції є зміна системи вступу до ВНЗ, адже вдалося забрати основу хабарництва.

Архіви