Фахівці з регіонального розвитку об’єднуються у мережу “РегіоНет”

В Україні створять першу всеукраїнську фахову спільноту «РегіоНет» у сфері регіонального та місцевого розвитку.

Про це сьогодні на прес-конференції розповів експерт проекту з розвитку мережі та її координатор Ігор Абрам’юк.

Метою створення такої мережі, за його словами, є об’єднання та професійний розвиток фахівців всіх регіонів України, їх залучення до вироблення та реалізації політики, а також забезпечення для всіх суб’єктів розвитку територій можливості отримати «з перших рук» продукти та послуги, засновані на кращих практиках регіонального та місцевого розвитку України.

«РегіоНет» створюється у рамках технічного завдання Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», затвердженого угодою між Урядом України та Європейською комісією.

«Ідея у такому форматі, який ми плануємо реалізувати, ще не була в Україні реалізована. Для нас важливо, щоб в мережу об’єднались не ті люди, які щось знаю і хочуть ще щось знати, а ті, які щось можуть зробити, які вже щось зробили і готові когось чомусь навчити», – пояснив Абрам’юк.

Мережа створюється у інституційному партнерстві з Мінекономрозвитку, Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією агенції регіонального розвитку України та Національною академією державного управління.

Прийом заявок на участь у першому етапі відбору розпочнеться вже 16 вересня та триватиме до 31 жовтня. Формуляри заявок та правила відбору розміщені на сайті проекту.

«Результати відбору будуть оголошені до 15 листопада. У грудні кандидати на участь у мережі стануть учасниками Міжнародного форуму з регіонального розвитку у Києві. Після першого відбору плануємо залучити до навчання 200 осіб», –  додав Абрам’юк.

Протягом наступних трьох років до «РегіоНет» планують залучити близько 500 фахівців та практиків з усіх регіонів України.

Архіви