Експерт: Серед претендентів на президентську посаду семеро – «технічні» кандидати

Керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович вважає, що з 18 кандидатів на посаду президента України семеро – технічні. Про це він сказав під час прес-конференції сьогодні, 24 листопада.

На його думку, Інна Богословська і Михайло Бродський працюють на пониження рейтингу Юлії Тимошенко. Навпаки, на покращення рейтингу Тимошенко працюють Людмила Супрун та Олег Рябоконь. Ратушняк працює на тим, аби знизити рейтинги Яценюка. Команда Юрія Костенка забирає відсотки від Ющенка. Окрім того, Костенко таким чином нагадує про себе, заявляючи, що хоче залишитися у великій політиці. Олександр Пабат, також на думку Антиповича, є технічним кандидатом, однак на кого він працює, експерт наразі сказати не може. 

А такі кандидати, як Ющенко, Литвин, Симоненко та Мороз завойовують собі авторитет на місцеві та парламентські вибори.

«Тут можна згадати і про Тягнибока, який нагадує про існування своєї партії», – говорить Антипович.

Такі ж кандидати, як Яценюк, Гриценко та Тігіпко грають виключно на майбутні парламентські вибори. Окремо експерт згадав і про Василя Противсіха. За словами Антиповича, це навіть не технічний, а технологічний кандидат.

«Він набере своїх піввідсотка голосів і все. Він є серед кандидатів у президенти як жарт, виключно «по приколу», – говорить Антипович.

Архіви