Екс-керівник ГУ Держкомзему Львівщини Пшевлоцький став довіреною особою Ющенка у Жовківському районі

Депутат Львівської обласної ради Миколи Пшевлоцький уже не є начальником ГУ Держкомзему у Львівській області. Тепер він працюватиме у Жовківському районі Львівської області довіреною особою кандидата у Президенти України, чинного глави держави Віктора Ющенка. Про це Микола Пшевлоцький повідомив сьогодні, 12 листопада, на прес-конференції у Прес-клубі.

За його словами, кілька тижнів тому він прийняв пропозицію працювати довіреною особою Віктора Ющенка. А згідно із Законом України «Про вибори Президента» та поставною Центральної виборчої комісії, довірена особа кандидата у Президенти не може обіймати будь-яку посаду рядового чи керівного рівня на державній службі, – статус державного службовця є несумісним із державною службою.

Таким чином, погоджуючись на пропозицію стати довіреною особою, Микола Пшевлоцький зробив свій вибір і подав заяву на звільнення два тижні тому. Але через те, що він перебував на лікарняному, заяву про звільнення задоволено тільки позавчора, 10 листопада – Миколу Пшевлоцького звільнено за згодою обох сторін – роботодавця і працівника. Тепер Микола Пшевлоцький очікує на офіційне призначення довіреною особою Віктора Ющенка у Жовківському районі.

«Процедура оформлення цих документів здійснюється у ЦВК. Документи готуються центральним штабом Віктора Ющенка. Призначення може відбутися протягом декількох годин або днів. Довіреною особою можу стати ще сьогодні, а можу завтра-післязавтра», – каже Микола Пшевлоцький.

Після президентських виборів він не виключає і можливості повернення на свою роботу, але це, каже, буде залежати від результатів президентських виборів. Микола Пшевлоцький також спростував інформацію про те, що його було звільнено із роботи через неефективну роботу. «Це неправда. Наголошую, мене звільнено за згодою сторін», – сказав Микола Пшевлоцький.

Архіви