Два львівські депутати прогуляли в 2012 році всі засідання

Згідно з даними реєстрації на початку пленарних сесійних засідань у 2012 році, депутати Ігор Дедишин і Володимир Пасічник, які входять до фракції Партії регіонів, «прогуляли» усі 18 засідань. Про це 11 березня під час прес-конференції повідомив директор медіа-проектів Львівського прес-клубу Роман Шостак.

За його словами, саме таку інформацію надали у відповідь на інформаційний запит у Львівській міській раді. Окрім того, депутати Андрій Мочарський (ПР) та Ігор Гладиш (позафракційний), згідно з цими даними, пропустили по 11 засідань з 18, а Роман Федишин (Аграрна партія) і Олексій Луців («Наша Україна») – по 10.

При цьому Роман Шостак наголосив, що ці дані стосуються лише реєстрації депутатів на початку сесії, і теоретично вказані обранці могли прийти на засідання пізніше.

Також представник Львівського прес-клубу повідомив, що серед депутатів лідером щодо подання депутатських запитів і звернень є Володимир Горон – 140 звернень і запитів, Іван Лещишин – 71 і Ігор Ничай – 47 (усі – ВО «Свобода»).

Окрім того, Роман Шостак зазначив, що, згідно з відповіддю на інформаційний запит, Львівська міська рада не володіє інформацією про час і місце звітування депутатів перед виборцями у 2012 році та інформацією про кількість виступів кожного депутата на засіданнях міської ради, а також не веде обліку проектів ухвал міської ради, авторами яких виступають депутати.

Як інформував ZAXID.NET, протягом першої сесії парламенту 7-го скликання лідерами за кількістю прогулів є позафракційні депутати, які були присутні на 84% від усіх засідань

Архіви