Донецьк, якщо поміняти керівників міліції і служби безпеки, може стати Харковом чи Дніпропетровськом

Перше, що треба зробити після відвоювання Донецької області, – провести масштабну люстрацію органів внутрiшніх справ і служби безпеки.

Про це в ефері Громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) заявив політолог з Донецька Станіслав Федорчук.

«Те, як вони (ці структури. – Ред.) з першого дня так званої «рускої весни» перейшли на бік терористі і російських найманців, говорить лише про одне – ці люди не просто матеріально зацікавлені, вони воліли цієї окупації і були добровільними посібниками колаборантів. І навіть нинішній керівник УМВС в Донецької області  пов’язаний з багатма корупційними скандалами, з кримінальними кланам, які виступили на боці Російської Федерації»,- зазначив Станіслав Федорчук.

«Якщо мені хтось скаже, що укранська державнва намагається якимось чином впроваджувати кадрову політику в СБУ в Донецьку, то ця людина не має жодного зв’язку з реальністю", – наголосив Федорчук.

Політолог переконаний, якби міліція і служба безпеки  у Донецьку працювали, то  ам ситуація була би не гіршою, ніж у  Харкові чи Дніпропетровську.

Архіви