Дмитро Разумовський звинуватив Валерія Веремчука і Дмитра Добродомова в продажу неякісних бронежилетів

Велика кількість кандидатів у депутати на в окрузі №116 – це політтехнологія, щоби допомогти виграти вибори Ірині Фаріон.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 116, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець Дмитро Разумовський. 
Округ №116  у м.Львові – один із двох на Львівщині, в якому балотується велика кількість сильних кандидатів. Ситуацію, коли саме тут зібралося так багато охочих поборотися за депутатський мандат, Дмитро Разумовський пояснює просто: 
– Це політтехнологія. Пані Фаріон минулого разу на виборах набрала приблизно 77 тисяч голосів в окрузі. А зараз підтримка зменшилася. За моїми підрахунками, вона становить 15-20 відсотків виборців. Тепер збільшується кількість кандидатів, щоб тим самим розпорошити голоси. Пані Фаріон задовольнить максимум 22 відсотки, і вона виграє вибори. 
Згадуючи інших своїх опонентів, кандидат у народнгі депутати вважає, що окремі з них застосовують адмінресурс. 
– Мою політичну агітацію зривають двірники. А на нашому окрузі є пані Подоляк, яка є начальником управління культури ЛМР. І опоненти зривають наші агітки. Але хочу всіх виборців запевнити, що агіток у нас достатньо, – каже Дмитро Разумовський. 
За його словами, він витратив на виготовлення агітматеріалів 11 тисяч гривень.

Не оминув Дмитро Разумовський звинуваченнями й інших кандидатів: як своїх опонентів в окрузі, так і кандидата в окрузі №115.  
– Мене обурює піар на крові і піар-кампанія окремих кандидатів. Я навіть можу їх назвати, я нічого не боюся і не цураюсь. Таких, як Добродомов, як Веремчук. Я поясню в чому суть: ми знайшли священика греко-католицької церкви, який в «Народній самообороні», і в тому волонтерському центрі на Сихові не отримав безкоштовно бронежилет, а вони йому були продані за завищеною  ціною на сто євро. І він скерував ці бронежилети людям, якими він опікується в зоні АТО. Вони перевірили ці бронежилети і прострелили зразу два з одного автомата. Ось це мене дуже сильно обурює, – заявив юрист Дмитро Разумовський.

«Щоденний Львів» готовий також подати коментарі на цю тему Валерія Веремчука і Дмитра Добродомова.

Архіви