Депутат Роман Плахтій заробляє 200 грн в місяць. Його хочуть відкликати

Громадські організації «Новий Львів» та «Платформа вільних людей» заявили про намір відкликати депутата-мажоритарника Львівської міської ради Романа Плахтія. Одночасно цей депутат є головою комісії комунального майна і власності міськради та працює комерційним директором ВАТ «Сяйво».

Про це під час прес-конференції «Ініціювання відкликання депутата-мажоритарника Романа Плахтія. Оприлюднення громадської думки виборців округу депутата» заявив голова ГО «Новий Львів» Віталій Ілик.

– Новопризначений керівник «Сяйва» звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з тим що, цитую: «З моменту призначення мене директором «Сяйва» у липні 2014 року Плахтій Роман Анатолійович жодного разу не з’явився на своє робоче місце». Ось так і почалося наше розслідування діяльності особи, яка займається у нашому місті комунальним майном, – каже він.

За словами Віталія Ілика, громадські активісти перевірили доходи нардепа Романа Плахтія. І виявилося, наприклад, що у 2010 році він отримав за рік понад 7 тисяч гривень, у 2011 – 5 тисяч 549 гривень, 2012 року – понад 6 тисяч гривень, у 2013 році– 3 тисячі гривень, у 2014 році–  понад 2 тисячі гривень, тобто заробив у місяць 200 гривень. Водночас він стверджує, що станом з 2006 до закінчення 2014 року було відчужено 196 тисяч 935 метрів квадратних міського майна.

Проте громада недоотримала за це величезні кошти. Саме ця «математика» і дає підстави громадським активістам відкликати депутата.

Також Віталій Ілік повідомив, що їхні громадські організації провели опитування в окрузі Романа Плахтія, і 93% опитаних відповіли, що такого депутата не знають і не бачили.

– Справа з відкликання депутата – це прецедент. І це наш громадський фронт, на якому ми повинні встояти. І мені здається, що ситуація з Плахтієм – це виклик нашій владі, – підтримав його голова ГО «Платформа вільних людей» Любомир Пелех.

 

dailylviv.com

Архіви