Чим більше кандидатів, тим ширший вибір. Я не бачу у цьому трагедії, Василь Абаімов

Лідери об’єднаної опозиції не мають права визначати „достойних”, на їхню думку кандидатів. Якщо в окрузі балотується одразу кілька опозиціонерів та самовисуванців – це позитивний момент, оскільки народ має з кого і чого вибирати. І ніхто не заважає демократам об’єднатися після виборів у парламенті. Таку думку висловив кандидат у народні депутати Василь Абаімов на бліц-дебатах у Прес-клубі.

Нагадаємо, учора лідер об’єднаної опозиції „Батьківщина” Арсеній Яценюк заявив, що самовисуванці, а також кандидати з опозиційного табору, які не входять до об’єднаної опозиції, є зрадниками, оскільки вони розпорошують голоси і таким чином працюють на Партію регіонів.

„Ні в якому разі не можна так вважати, – обурюється Василь Абаімов. – Ми є демократами і живемо у країні з демократичним устроєм, а відтак, кожен громадянин України може бути обраним і може обирати. Тим паче, якщо людину висунула демократична політична сила на своєму легітимному з’їзді, де кожну кандидатуру обговорювали, як достойного представника на виборах.

От я є кандидатом від демократичної організації, ми зареєстровані в Україні з 1992 року, і не маємо ніяких закидів щодо негативної діяльності проти держави. Навпаки, метою є розвиток Української держави. Якщо політична партія висунула громадянина України, то ніякий Яценюк чи ще хтось не може ревізувати рішення політичного з’їзду.
Висунення різних опозиційних кандидатів в одному окрузі – це не розпорошення голосів виборців, а пропозиція більшого громадянського вибору. Люди повинні вибирати найдостойнішого і не можна обмежувати цей вибір, заганяти людей у якісь стойла – демократичні чи недемократичні.

Якщо би з однієї партії висунули кількох кандидатів, і вони би в одному окрузі змагалися між собою, то так – це нелогічно. А якщо різні учасники виборчого процесу беруть участь у перегонах, я не бачу у цьому трагедії”.

Архіви