Чутки про заборону виїзду за кордон поширюють з метою дезінформації, – ДПС

Усі українці, які підлягають мобілізації (чоловіки від 18 до 60 років) можуть виїжджати за кордон. Прикордонники не випускають призовників за межі України тільки за дорученням правоохоронних органів – якщо проти громадянина відкрите кримінальне провадження.

Про це у вівторок, 19 серпня, під час прес-конференції розповів помічник начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимир Шеремет.

Він наголосив, що окрім збройної війни в Україні є ще й інформаційна війна, тому шириться дуже багато чуток про те, що нібито прикордонники не випускають чоловіків, які підлягають мобілізації за кордон.

«Заявляю офіційно, і це позиція державної прикордонної служби, що жодних додаткових завдань щодо заборони пропуску через державний кордон України громадян, які підлягають мобілізації, немає», – повідомив Шеремет.

На його думку, ці чутки поширюють з метою дезінформації.

За словами Шеремета, прикордонники є виконавцями. Вони діють за дорученням правоохоронних органів. Якщо людина є законослухняною і має всі документи, то її не мають права не випустити за межі України.

Архіви