Через західний кордон не пропускають підозрілих громадян Росії, Сербії та Білорусі

Держприкордонслужба з початку березня 2014 року веде посилену роботу з протидії несанкціонованому проникненню в Україну через західний кордон з Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією диверсійних груп.

Про це на прес-конференції у Львівському прес-клубі розповів помічник начальника західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимир Шеремет.
 

«Не пропустили 177 громадян Російської Федерації. Введено в план – не пропускати громадян Сербії і Білорусі. Вже заборонили в’їзд понад 20-ти сербам»,- наголосив Володимир Шеремет.
«Громадяни РФ, які намагаються проїхати, використовують різні способи проникнення. Наприклад, у Раві-Руській  заборонили в’їзд в Україну громадянину США,1988 року народження. Спочатку цей чоловік намагався в’їхати через Ягодин на автомобілі з російською реєстрацією. Коли йому це не вдалося, він зробив другу спробу перетину кордону через Раву-Руську. При ньому знайшли камуфляж, військові речі. З’ясувалося, що він підтримує терористів»,- розповів Володимир Шеремет.

Законна причина відмови цим людям – недостовірна інформація про мету поїздки на територію України. Вони також не мають фінансового забезпечення: згідно з постановою Кабміну, на добу така особа мусить мати не менше 5 тисяч грн, пояснив прикордонник.

Архіви