Будинок на Короленка, яке займало російське культурне товариство, дуже занедбане, – голова ЛОР

Усі судові тяганини з виселення російського культурного центру з приміщення на вулиці Короленка закінчаться впродовж січня-лютого 2017 року.

Про це сьогодні, 21 листопада, під час свого звіту про перший рік роботи ради VII скликання, який відбувся у Львівському прес-клубі, повідомив  голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

– Діяльність тих, хто там донедавна сиділи, не йшла на користь українській державі. І в нас достатньо сил і засобів, щоби виселити їх,- зауважив він.

Але хто потім заселиться в це приміщення в центрі Львова, Олександр Ганущин наразі не готовий сказати.
– Заступник голови обласної ради Володимир Гірняк, який курує це питання, вже зустрічався з лідерами громадських організацій, учасниками АТО та волонтерських спільнот. І зараз виписують конкурсні умови для оренди цього приміщення, – говорить голова облради.

Усім зацікавленим заселитися в це приміщення він радить звернути увагу на те, що воно є в не найліпшому стані. Тому, коли конкурсна комісія буде розглядати заявки, то братиме до уваги не тільки цільову діяльність організації, але також її спроможність відремонтувати і утримувати це приміщення.

Архіви