Борці за екологію Львова попросять СБУ перевірити зв’язки Ноздрі з Росією

Ініціативна група, яка виступає проти будівництва сміттєзаводу у Львові, має намір звернутися до Служби безпеки України з вимогою – перевірити, хто має доступ до креслень майбутнього заводу, які роблять для Львова різні фірми.

Про це сьогодні, 2 травня, під час прес-конференції на тему: «Ймовірність екологічної катастрофи у Львові» (побудова механіко-біологічного комплексу зі сортування та переробки ТПВ, вул. Пластова, 13)», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив представник ГО «Округ» Рустам Курбанов. 

– Це – об’єкт критичної інфраструктури. Тому ці документи повинні бути проаналізовані щодо доступу до них, щодо секретності, в довготерміновому розрізі. Де вони потім випливуть. Ми не побачили жодного документу, підписаного з фірмою «Egis». Ми не знаємо, як цей завод буде захищений, – каже Рустам Курбанов. 

Звісно, щонайперше, доступ до цієї інформації має директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря. 

– Але пан Ноздря працює на корпорацію ISTIL Мохамеда Захура. Це -серйозна структура, яка до окупації донецької території мала там свої об’єкти і добре заробляла. І він заробляв там же. Зараз він працює ще в чотирьох структурах. І коли він встигає? Двоє дітей, чотири роботи, депутат Київської міської ради. Причому, ми вже знаємо, яка в нього зарплатня – 25 тисяч гривень. Дуже скромно, як на чотири роботи. А хто йому оплачує всі його відрядження та переїзди? А якими будуть його «комісійні» після того, як буде укладено угоду з «Egis»? – запитує Рустам Курбанов.

Він нагадав, що донедавна Вадим Ноздря не мав навіть робочого кабінету у Львівській міськраді. Натомість керівник недавно створеного ЛКП "Зелене місто" має рахунки в російських банках. Тому громадський активіст не вірить, що чиновник, якого "перевезли" з Києва до Львова, вирішить болючу проблему міста. 

Нагадаємо, що Вадим Ноздря є депутатом Київської міської ради, фракція "Об’єднання "Самопоміч". У його депутатській біографі на сайті Київради зазначено, що до цього часу він працює… генеральним директором групи компаній «Істіл». А на сайті Львівської міської ради зазначено, що Ноздря – директор ЛКП "Зелене місто".

Архіви