Борги Львова за всіма запозиченнями – понад 545 млн грн

На сьогодні загальна заборгованість Львівської міської ради та комунальних підприємств, борги яких повертатиме мерія, становить 545, 8 млн грн.

Про це 29 листопада на брифінгу повідомив голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради, депутат ЛМР Яромир Самагальський.

«На сьогодні фактична заборгованість міста Львова по запозиченнях, це як прямі запозичення міської ради, так і запозичення комунальних підприємств, які ми гарантували і борги яких повертатиме саме ЛМР, становить 545, 8 млн грн», – зазначив він.

Натомість депутат Львівської міськради Юрій Кужелюк додав, що відповідно до даних, які йому надало управління фінансів ЛМР, у цьому році Львів сумарно має віддати 163 млн грн боргів з відсотками, наступного року – 116 млн грн. Найважчий буде 2014 рік, коли треба буде віддати 194 млн грн.

Нагадаємо, як зауважив Яромир Самагальський, на сьогодні позика Міжнародного банку реконструкції та розвитку для ЛМКП «Львівводоканал», яка складає 23,6 млн доларів, є найбільш проблемною.

Яромир Самагальський також наголосив, що цього року було повернуто 50 млн грн з 92 млн грн позики за облігаціями. Решту місто має повернути 20 грудня.

Архіви