Богдана Дубневича не можна допустити до влади – ГО «Майдан Пустомитівщини»

Богдана Дубневича не можна допустити влади. Це було рішення ГО «Майдан Пустомитівщини». Краще Галич, ніж Дубневич. А Дубневич – це просто олігарх, який не має права бути при владі.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 118, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець Іван Галич

За його словами, 3 жовтня відбулися збори комітету Майдану Пустомитівщини, де розглядали ситуацію, яка склалася в окрузі. Активісти помітили, що немає конкурентоспроможних кандидатів. Виникла загроза того, що всі кандидати можуть бути технічними. А основному конкурентові, ім’я якого Іван Галич довго не хотів вимовити, але наприкінці таки озвучив, – Богданові Дубневичу – ніхто так і не протистоятиме. Одним із таких технічних кандидатів самовисуванець вважає Степана Середу.

– Мені дуже цікава позиція, і я би хотів поспілкуватися на дебатах з паном Середою, який чомусь балотувався в інших округах, а тепер балотується в нашому окрузі. І все життя займається політичною діяльністю. Для мене незрозуміло, як можна обіцяти одним виборцям, а потім – іншим, – кинув рукавичку Іван Галич Степанові Середі.

Також Іван Галич вважає себе основним претендентом на перемогу, через що інші кандидати намагаються його звинуватити в «технічності». За його словами  «Майдан Пустомитівщини» (ГО, до якої входить Галич, – ред.) отримав інформацію, що округ по суті є «технічним» і висунув його кандидатом до парламенту. Інші конкуренти намагаються його дискредитувати. Адже якщо він відмовиться об’єднуватися (а Іван Галич стверджує, що відмовиться), то його назвуть «технічним кандидатом». 

– Мене підтримали люди, бо мене знають. А інших – не підтримують. І за мною ходять, бігають, домовляються, щось хочуть від мене. Не буде такого! Повірте мені – я виграю в Дубневича, – кандидат до парламенту Іван Галич налаштований на боротьбу.

Архіви